ARNAVUTKÖY EV DEPOLAMA

Arnavutköy ev depolama ; Bulunduğunuz konumdan taşınmanız gerekiyor. Fakat taşınacağınız yer için de henüz zaman var.

Peki, ev eşyaları nerede muhafaza etmeyi planlıyorsunuz?

Bu gibi durumlar ile ilgili firma olarak bizler yardımcı olmak için yanınızdayız.

Dilediğiniz eşyalarınızı bizlere teslim edebilirsiniz.

arnavutköy ev depolama

ARNAVUTKÖY DEPOLAMA ve PAKETLEME

Yıllardır bu sektörde, bu amaç için hizmet veriyoruz. Sizleri daha rahat etmek adına yardımcı oluyoruz.

Uygun bir şekilde ambalajlama yapıp, konteynırlara yerleştiriyoruz.

Kilitleme sistemi ile hiç bir suret ile açılmamaktadır. Sizlerin güveni bizler için önemli, bu açıdan anahtarları size teslim ediyoruz.

Teslimat ve Belgelendirme

Eşyalarınızı teslim ederken yada alırken ve teslimat gününe kadar hiç bir şekilde açımı yapılmamaktadır. Eşyaları tamda bıraktığınız gibi buluyorsunuz.

Eşyalarınızı teslim almanız için firmamızdan eşya teslim belgesini almayı unutmayın. Eşya teslim belgesi yok ise firmamız kayıt altına aldığı bilgiler doğruluğunda telim edilir ama yinede sizlerde dikkat etmelisiniz. 

ARNAVUTKÖY DEPOLAMA’da  YER SABİTLİĞİ

Bizlere teslim ettiğiniz eşyalarınızda hiç bir yer değişikliği yapılmadan, ambalajlandığı yerde paketlenerek muhafaza ediyoruz.
Hiç bir şekilde zarar görmeden, koruma sağlanır. Bizler sizler için olabildiğince en iyisini yapmaya çalıyoruz. Aksiliklerin yaşanmaması için uzman kadromuz tüm çabasını göstermektedir.

ARNAVUTKÖY EV DEPOLAMA GÜVENLİK

Kilitleme sistemi ile güvence altına alınan eşyalarınız, ve sizlerin geleceği bir sonra ki zamana kadar açılmadan bekletilir.

Ve dışarıdan oluşabilecek zararlar engel olunur. Verilen anahtar sadece sizlerde olacağı için herhangi bir açılma durumu söz konusu olmaz ve olamaz.

ARNAVUTKÖY EV DEPOLAMA SİGORTA

Bizlere güvenip bıraktığınız, değerli eşyalarınız için sigorta güvencesi altına alıyoruz.

Oluşma ihtimali olan aksaklıkları önlemek ve sizleri güvence altına almak adına teslim ettiğiniz gün itibarı ile sigortalı olmaktadır.

Çünkü sigortası yapılan eşyaların hem sizin için güvenli. Hemde bizim firmamız açısından güvenli ve korunaklı. Bizde kendimizi güvence altına almış oluyoruz.

Garanti Depolama hizmetlerimizin en faydalı kısımlarından biridir sigortalama. Ev Depolama olarak hem güven dolu hemde kalite konusunda uzman kadro. Sizlerde eşyalarınız konusunda riske girmeyin. Garanti Depolamayı tercih ederek eşyalarınızı güvende tutarsınız. Kaliteli malzeme, son model araçlar ve en hijyen malzeme kullanıyoruz. Ev depolama veya eşya depolama. Evden eve veya nakliyat. Ofis depolama veya büro nakliyat. Şehirler arası veya şehir içi depolama. Fuar veya stand taşıma. Depolama veya depo seçimi. Uygun veya bütçeye göre depolama.

Garanti Ev Depolama ve Evden eve nakliyat yada Şehirler arası nakliyat için  444 3 997 hattından arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Hemen ARA