Garanti nakliyat internet sitesi

Firmamızın verdiği tüm hizmetleri ve kampanyalarımız haberdar olabileceğiniz internet sitemizde kafanızdaki soru işaretlerini ve firmamızın kalitesini ve referanslarımızı da görebilirsiniz.

Sitemizde yer alan her bilgi için bizimle iletişime geçebilir ve size vaat edilen tüm hizmetlerin doğruluğunu sorgulayabilirsiniz.
Anasayfa : Firmamızın internet sitesine ilk girdiğiniz göze çarpan ilk özellik basit ve kullanıcı dostu arayüz olacaktır. Bununla birlikte sitemizin anasayfasında firmamızın verdiği hizmetlerimizin, indirimlerimizin, ekspertiz hizmetlerimizin kısa bir özetini göreceksiniz.

Hizmetlerimiz ve hizmet bölgelerimiz

Firmamızın müşterilerine verdiği tüm hizmeti görebileceğiniz “Hizmetlerimiz” sekmesinden verdiğimiz hizmetler hakkında detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Bununla birlikte evden eve nakliyat, eşya depolama, kurumsal taşımacılık vb. müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden sadece küçük bir kısmıdır. Sitemizde yer alan “Hizmet bölgelerimiz” sekmesine baktığınızda nakliyat işlemleri yaptığımız yerlerin isimlerini görebilirsiniz. Ancak hatırlatmakta fayda var bu bölümde yazan hizmet bölgeleri küçük bir kısım olmaktadır. Çünkü firmamız sadece İstanbul içine değil Türkiye’nin her yerine nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Referanslarımız ve hakkımızda

Sitemizde yer alan “Referanslar” bölümüne bakıldığında ne kadar uzun süredir nakliyat ve depolama sektöründe olduğumuzu fark edeceksiniz. Ofis taşıma işlemleri hem şehir içi hem şehir dışı olduğu gibi evden eve nakliyat işlemlerinizde firmamız uluslararası bir nakliyat hizmeti de sunmaktadır. “Hakkımızda” bölümüne bakıldığında firmamız hakkında ufak bir yazı ile karşılaşacaksınız. Buradaki amaç sizlere kendimizi az da olsa tanıtmaktadır.

İletişim

Bu bölümde ise firmamızla iletişime geçebileceğiniz telefon numaraları, e-mail ve adres gibi bilgiler yer almaktadır.