ÇATALCA EV DEPOLAMA

Çatalca Ev depolama sistemi olarak, uzun zamandır sektördeki varlığımız ile sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına çabalamaktayız.

Eviniz de kalabalık yapan eşyalarınızı, ya da taşınma evresinde; henüz daha çok zaman var ise ve bırakacak bir yeriniz yoksa, tüm durumlara karşı depo alanlarımız hizmetinizdedir.

çatalca ev depolama

ÇATALCA DEPOLAMA HIZLI İLETİŞİM

Dilediğiniz zaman arayarak, telefon ile bilgi alabilmeniz mümkündür.

Süreç olarak sizlere bilgi iletmekten memnuniyet duymaktayız.

Çalışma ekibi olarak, uzman personeller ile doğru bir süreç yürütmekteyiz.

Talepleriniz doğrultusunda yardımcı olunmaktadır. Hem saha çalışanlarımız hemde ofis çalışanlarımız olarak. Sizlere daha hızlı ve güvenli veya daha detaylı olarak bilgi paylaşımı yapıyoruz.

ÇATALCA DEPOLAMA ve EŞYALARINIZIN ÖNEMİ

Bırakmış olduğunuz eşyalarınız sizler için olduğu kadar bizler içinde önemlidir.

Bu açıdan süreç titizlik ile yönetilmektedir.

Her bir aşamasında dikkatli davranılmaktadır.

Bırakmış olduğunuz eşyalarınız, uygun bir şekilde kutulara koyularak, zarar görmesini önlemek amacı ile ambalajlanmaktadır.

Ayrı ayrı olan bölmelerimiz de hiç bir müşterimizin eşyaları karıştırılmadan muhafaza edilmektedir.

EV DEPOLAMA ANAHTAR TESLİM

Garanti depolama hizmeti oda şeklinde tasarlanmıştır. Odalarımız hijyenik ve güvenlidir. Bütün odalarımız anahtar sistemi ile kilitlenir. Anahtarı sadece sizlerde bulunacak şekilde yapılmıştır. Garanti Oda depo olarak hizmetlerimizden yararlanın.

Eşyalarınız bizdeyken güvende hissedebilirsiniz.

Güvenlik sistemimiz kamera kayıt cihazlarımız, ve dikkatli personellerimiz ile bizler gerekli önlemleri almış bulunuyoruz.

Sizler için kilit sistemi seçenekleri ile talebiniz olur ise uygulanmakta ve anahtar olarak sizde kalmaktadır.

Sizler alım sürecine gelmediğiniz sürece, herhangi bir yer değişikliği yapılmamaktadır.

ÇATALCA EV DEPOLAMA ÜCRET

Eşyalarınızı uzun bir süre ya da kısa bir süre güvenilir bir yere bırakırken, acaba çok pahalıya mal olur mu, gibi düşüncelerde olmanıza gerek yoktur.

Uygun ödeme koşulları ve uygun fiyatlandırması ile yardımcı olmaya çalışılmaktadır. Depolama veya depo yeri seçimi için. Taşınma veya yer değişimi gibi sorunlarla karşı karşıya kalmayın. Garanti Nakliyat veya Garanti Ev Depolama bölümünden destek isteyin. Şehirler arası veya şehir içi nakliyat hizmeti. Hastane veya klinik taşıma. Okul veya kreş taşımalarında uygun fiyat kampanyamızdan yararlanın.

Bir yanıt yazın