Kurumsal Nakliyat ; İş yeri sahipleri bazı durumlarda iş yerlerini farklı noktalara taşıma ihtiyacı duyabilmektedir.

Öte yandan kurumsal nakliye bilinen ev taşıma işleminden çok daha zor ve zahmetli bir işlemdir.

Ofis malzemeleri ve dolaplar gibi pek çok parçalı eşyanın taşınmasını gerektiren. Bundan da öte bilgisayar, yazıcı gibi elektronik eşyalarında taşınması gerekmektedir. bu sebeple iyi bir firma tercih etmek oldukça önemlidir.

kurumsal nakliyat

Kurumsal Nakliye firması

Firmamız uzun yıllardır hizmet vermekte olup kurumsal nakliyat işlemlerinde kendisini kanıtlamış bulunmaktadır. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız, kalitemiz ve güvenilirliğimiz ile birlikte. Bugün en çok tercih edilen firmalardan biri olma durumundayız.

Geniş araç filomuz ve uzman kadromuz ile birlikte müşterilerimize. En iyi kalitede bir hizmet sunabilmek amacı ile aralıksız olarak kendimizi geliştirmekteyiz.

Kurumsal Nakliyat eksper hizmeti

Firmamız kurumsal nakliye işlemleri öncesinde eksper hizmeti vermektedir.  Bu hizmet için müşterilerimizden herhangi bir ücret talep etmemekteyiz.

Yerinize gelen eksperimiz eşyaların durumu ve boyutunu rapor ederek. Bu uygulama sayesinde nakliyat için uygun araç ve ekipmanın seçimi sağlanmaktadır.

Kurumsal Taşımacılıkta uzman kadro

Firmamız kurumsal nakliyat işlemleriniz için uzman bir personel kadrosuna sahip durumdadır.

Personellerimiz ofisinde bulunan eşyaların taşınması. Sökülme veya montelenmesi konusunda gerekli bilgiye ve beceriye sahiptir.

ev veya eşya depolama. ev eşyası veya parça eşya taşıma. okul veya kreş taşıma. hastane veya klinik taşıma. ilaç firması veya eczane taşıma. kurumsal veya parsiyel taşımacılık.

Kurumsal Nakliye uygun fiyatlar

Firmamız nakliyat işlemleri için müşterilerine piyasadaki en uygun fiyatları sunmakta olup çeşitli ödeme seçenekleri ile bütçelerini desteklemektedir.

Bir yanıt yazın