BEŞİKTAŞ EV DEPOLAMA

Evlerinizde ya da iş yerlerinizde olan eşyalarınız, fazdalıkta olabilir, bir süre için güvenilir bir yerde olsun diye de kaldıyor olabilirsiniz.

Tercihleriniz doğrultusunda, neden farketmeden, sizin eşyalarınız sizler için önemli, bizler içinde aynı şekilde önem arz etmektedir.

BEŞİKTAŞ EV DEPOLAMA GÜVENLİK

Çalışma personellerimiz, sizlere en iyi ve kaliteli bir hizmet verebilmek adına elimizden gelenin fazlası yapmaktayız. 7/24 güvenlik sistemi kamera ile korunan firmamız için, ayrıca güvenlik personelleride bulunmaktadır.

Eşyalarınız profesyonel anlamda bizlerle güvence altında olduğunu belirtebiliriz.

BEŞİKTAŞ EV DEPOLAMA HER DAİM YANINIZDA

Her saatte ulaşabileceğiniz firmamız için, telefonla arayarak bilgi alabilmeniz mümkünüdür.

Personellerimiz süreç hakkında doğru bilgileri size, çok vaktinizi almadan bildirmektedir.

Süreç yönetimi olmayan her iş başarısızlıkla sonuçlandığı için, kurum olarak süreç yönetiminde en kaliteli hizmeti verdiğimizi söyleyebiliriz.

BEŞİKTAŞ EV DEPOLAMA KORUMASI

Evinizde ya da iş yerlerinizde fazlalık olan ya da bir süre muhafaza edilmesini istediğiniz eşyalarınızın korunması için en iyi hizmeti sunduğumuzu söyleyebiliriz.

Ayrıca uygun miktarlar ile aylık ödemeler seçenekleri ile çok büyük miktarların altına girmeyeceğinizi belirtebiliriz.

BEŞİKTAŞ EV DEPOLAMA KİLİTLEME SİSTEME

Eşyalarınız için uygun ambalajlama sistemi ve konteynırlarda muhafaza edilmesi ile sizler için yapılan kilitleme sistemi ile, anahtar sizlerde kalacaktır ve bir sonraki gelişinize kadar herhangi bir açılma süresi gerçekleşmeyecektir. İyi bir firma için bizler ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir