ATAŞEHİR EV DEPOLAMA

Ataşehir Ev Depolama sistemi ile sizlere geniş alanlar açmak, evinizde ve iş yerlerinizde ki kullanım alanlarınızı genişletmek adına hizmet veriyoruz. Pek çok kişinin, kalabalık yapan eşyaları için uygun depo alanları bulamadıklarını biliyoruz. Bu gibi durumları önlemek, önüne geçmek adına verdiğimiz hizmet ile sizlere kolaylık sağlıyoruz.

ataşehir ev depolama

ATAŞEHİR DEPOLAMA HİJYENİKLİĞİ

Pandemi süresince Hijyen konusunda firmamız en üst seviyede dezenfekte kullanarak daha sağlıklı ortam oluşturduk. hem evinizde hemde araçlarımızda taşınma esnasında hijyene dikkat ediyoruz. Depolarımız gerek firmamızın denetimi gerekse belediye desteği ile dezenfekte etmektedir.

Paketleme hizmetimiz ile bizlere teslim ettiğiniz eşyalarınızı, özenle ve düzgün bir şekilde ambalajlıyoruz. Saklama alanlarımıza yerleştiriyor ve alış tarihlerinize kadar yerlerinde herhangi bir oynamada bulundurmuyoruz.

Paketlenen eşyalarınız için kilit sistemi ile ve mühürlenmesi ile sizler teslim alana kadar herhangi bir açma işlemi yada bir oynama yapılamaz.

ATAŞEHİR DEPOLAMA EŞYALARINIZIN ÖNEMİ

Eşyalarınız sizler için önemli olduğu kadar bizler içinde önem taşımaktadır. Bu açıdan paketleme işleminden teslim sürecine kadar ki tüm süreçte özenli davranmaktayız. Eşyalarınız firmamız tarafında her bir parçasına dahil kayıt altına alınır. Bu kayıt edilen liste karşılıklı imzalanarak Firmanın sisteminde bulundurulur. Sizler için eşyalarınız ne kadar değerli ise bizim için de eşyalarınız o kadar değerlidir.

ATAŞEHİR DEPOLAMA ÖZVERİLİ PERSONEL

Personellerimizin özverileri ile koruma açısından herhangi bir problem oluşmamaktadır. Kamera sistemi ile sürekli olarak gözetim altında tutuluyor.

Sadece kamera olarak değil çalışan personeller olarak da denetleme yapılıyor.

Uzman personeller ile süreç kaliteli şekilde işleniyor. Çünkü her ne kadar sizler önem arz ederseniz bizim içinde aynı önem arz ediyoruz. Garanti depolamanın en büyük özelliği sistematik bir işleyiş devam ediyor.

ATAŞEHİR EV DEPOLAMA ÜCRET POLİTİKASI

Dilediğiniz zaman arayarak ya da firmaya gelerek bilgi ve hizmet alabilmeniz mümkündür. Bu açıdan sizlere yardımcı olmak için tüm ekip çaba harcamaktadır.

Ücretlendirme olarak aylık uygun ödeme sağlama seçenekleri sunduğumuzu söyleyebiliriz.

Sizlere oluşturulabilecek en kolay yöntemler uyguluyoruz. Garanti depolama ile yapacağınız her işlem güven dolu olur. Şehir içi veya Şehirler arası nakliyat gibi. Ev eşyası veya parça eşya depolama. Büro veya ofis eşyaları depolama. Hastane veya klinik depolama. Fuar veya stand taşıma veya depolama.

ATAŞEHİR EV DEPOLAMA KORUMA

Ataşehir ev depolama : Ambalajı yapılan eşyalarınızı bir daha ki gelişinize yani teslim sürecine kadar mükemmel kalitede koruma sağlamaktayız. Depolama sistemlerimiz ile daha faydalı ve daha korunaklı bir alan oluşturuyoruz. En kaliteli ve güven dolu hizmetlerimiz sınırlı değildir. Ataşehir ev depolama olarak sizlerin en büyük yardımcınız konumundayız. Depolama alanlarımız ancak ev değil fuar alanı olarak da kullanılır.

Bir yanıt yazın

Hemen ARA