ATAŞEHİR EV DEPOLAMA

Depolama sistemi ile sizlere geniş alanlar açmak, evinizde ve iş yerlerinizde ki kullanım alanlarınızı genişletmek adına hizmet vermekteyiz. Pek çok kişinin, kalabalık yapan eşyaları için uygun depo alanları bulamadıklarını bilmekteyiz. Bu gibi durumları önlemek, önüne geçebilmek adına verdiğimiz hizmet ile sizlere kolaylık sağlamaktayız.

ATAŞEHİR EV DEPOLAMA HİJYENİKLİĞİ

Paketleme hizmetimiz ile bizlere teslim ettiğiniz eşyalarınızı, özenle ve düzgün bir şekilde ambalajlayıp, saklama alanlarımıza yerleştiriyor ve alış tarihlerinize kadar yerlerinde herhangi bir oynamada bulunmuyoruz.

Paketlenen eşyalarınız için kilit sistemi ile ve mühürlenmesi ile sizler teslim alana kadar herhangi bir açma işlemi gerçekleşmemektedir.

ATAŞEHİR EV DEPOLAMA EŞYALARINIZIN ÖNEMİ

Eşyalarınız sizler için önemli olduğu kadar bizler içinde önem taşımaktadır. Bu açıdan paketleme işleminden teslim sürecine kadar ki tüm süreçte özenli davranmaktayız.

ATAŞEHİR EV DEPOLAMA ÖZVERİLİ PERSONEL

Personellerimizin özverileri ile koruma açısından herhangi bir problem oluşmamaktadır. Kamera sistemi ile sürekli olarak gözetim altında tutulmaktadır.

Sadece kamera olarak değil çalışan personeller olarak da denetleme yapılmaktadır.

 

Uzman personeller ile süreç kaliteli şekilde işlemektedir.

ATAŞEHİR EV DEPOLAMA ÜCRET POLİTİKASI

Dilediğiniz zaman arayarak ya da firmaya gelerek bilgi ve hizmet alabilmeniz mümkündür. Bu açıdan sizlere yardımcı olmak için tüm ekip çaba harcamaktadır.

Ücretlendirme olarak aylık uygun ödeme sağlama seçenekleri sunduğumuzu söyleyebiliriz.

Sizlere oluşturulabilecek en kolay yöntemler uygulanmaktadır.

ATAŞEHİR EV DEPOLAMA KORUMA

Ambalajlanmış eşyalarınızı bir daha ki gelişinize yani teslim sürecine kadar mükemmel kalitede koruma sağlamaktayız.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir