Ev Depolama Hizmeti

Ev depolama hizmeti ; Sektöründe başta Eşya depolamaEv depolama, kurumsal depolama olarak.  Birçok depolama hizmeti ile uzun yıllardır hizmet veren ve güçlü bir kuruluş olan,

GARANTİ DEPO Firması güvencesi altında faaliyet gösteren firmamız siz müşterilerimizin.  Eşya depolama taleplerinde tercih ederken düşünmeden karar verdikleri.  En güçlü ve lider İstanbul depolama firmasıdır.

21.Yüzyılda depolar yalnızca malların saklanması ve korunması amacının dışında bir takım hizmetlerin.  ( ambalaj ,ürün birleştirme, paketleme, promosyon hazırlanması ) verildiği. Müşterilerin hızlı ulaşımın sağlandığı merkezler haline gelmiştir.

ev depolama hizmeti

Ev Depolama Hizmeti

Depo yeri seçimi, depo içi yerleşimi ve işletimi, depolar arası taşımalar gibi birçok ayrıntılar, artan müşteri beklentileri sebebi ile firmalar açısından stratejik önem taşımaktadır.

Bu beklentileri karşılayacak depoların;  edinilmesi ve işletilmesi firmalar açısından önemli bir yatırım ve maliyet unsuru olmuştur.

Değişen Pazar karşında firmalar yeterince esnek olabilmek için bu konuda uzman, esnek lojistik hizmet sağlayıcılarına ihtiyaç duymaktadır

Depolama ve Lojistik

Lojistik hizmet sağlayıcıları mal hareketlerinin yoğunlaştığı noktalarda . Çok kullanıcılı dağıtım ve konsolidasyon amaçlı depolar kurarak verimli ve esnek hizmet birimleri oluşturmaktadırlar. Bununla beraber, müşterinin özel ihtiyaçları ve yapmış olduğu yatırımların değerlendirilmesi amacıyla, müşterinin mevcut depo alanları yeni lojistik teknolojileri ve bilgi sistemleri ile desteklenerek, lojistik hizmet sağlayıcılar tarafından verimli kullanılabilmektedir. Depo yönetim sistemimiz müşterilerimizin bilgi işlem yapısı ile entegre şeklide çalışarak, gerçek zamanlı ve online iş ve ürün izlenebilirliğini ve raporlamasını olanaklı kılmaktadır. Garanti Ev Depolama Hizmetleri Tamamen Müşteri odaklı olup, Çalışma sistemini sizlere göre geliştirmektedir.

Ev Depolama Hizmeti  hizmetlerimiz sıfır hatalı envanter yönetimini sağlamak. Toplam operasyonel maliyetleri düşürmek ve mal akışını hızlandırmak için. Tedarik ve dağıtım faaliyetlerini destekleyecek şeklide yapılandırılmaktadır.

Garanti Depo olarak,  İstanbul Kayışdağ ‘ında 6000 m²’si, kapalı alan içerisinde yalıtımlı, yerler mozaiktir. Depolanacak eşya,  özel olarak imal edilen değişik ebatlardaki seri numaralı kaplara (konteynerlere) , evlerin önünde doğrudan yüklenip kapatılarak depo tesislerimize taşınmakta ve depolanmaktadır.Ayrıca depolanacak eşyalar envanter listesine tek tek yazılarak, karşılıklı imzalatılarak müşteriye sunulmaktadır. Garanti Ev Depolama Uzmanı. Ev veya eşya depolama. Kolay veya Pratik depolama. Uzun veya kısa süreli depolama. Hastane veya klinik veya sağlık ocağı depolama. Şehir içi veya şehir dışı taşıma. Para kasası veya piyano taşıma.